Po 29 dienų ir 64 įnirtingų varžybų

Po 29 dienų ir 64 įnirtingų varžybų pagaliau baigėsi nepamirštamas pasaulio čempionatas.Galutinis lemiamas mūšis tarp Argentinos ir Prancūzijos apėmė visus elementus, kurių reikėtų tikėtis futbolo žaidime.Messi, laikantis taurę, Mbappe auksiniai batai, Ronaldo, Modričius ir kitos žvaigždės atsisveikino su pasaulio čempionato etapu, dėl to daug naujų rekordų pasaulio čempionate, jauni paaugliai su begaline jaunyste... Pasaulio čempionatas, kuris suburia daug FIFA prezidentas Infantino jį įvertino kaip „geriausią pasaulio čempionatą istorijoje“, kuris privertė žmones dar kartą pajusti, kodėl futbolas gali tapti pasaulio sporto šaka numeris vienas.

Rekordų skaičiavimas, pasaulio čempionatas su „turiniu“

Daugelis nuostabų finalą matę sirgaliai apgailestavo: Tai nepamirštamas pasaulio čempionatas, kaip niekas kitas.Ne tik dėl finalinių varžybų peripetijų, bet ir daugybė statistinių duomenų įrodo, kad šis pasaulio čempionatas išties yra labai „turtingas“ įvairiais aspektais.

Žaidimui pasibaigus, FIFA oficialiai patvirtino ir daugybę duomenų.Kaip pirmasis pasaulio futbolo čempionatas istorijoje, kuris vyks žiemą Artimuosiuose Rytuose ir šiauriniame pusrutulyje, buvo sumušta daug rekordų:
Šiame pasaulio čempionate komandos per 64 rungtynes ​​įmušė 172 įvarčius ir sumušė ankstesnį rekordą – 171 įvartį, kartu sukurtą 1998 m. pasaulio čempionate Prancūzijoje ir 2014 m. pasaulio čempionate Brazilijoje;Pasaulio čempionate atliko hat-trick'ą ir tapo antruoju žaidėju pasaulio čempionato istorijoje, kuris finale atliko hat-trick'ą;Messi laimėjo Auksinio gaublio apdovanojimą ir tapo pirmuoju žaidėju pasaulio čempionato istorijoje, laimėjusiu garbę du kartus;Baudinių serija yra penktoji baudinių serija šiame Pasaulio taurėje ir daugiausiai baudų metimų;iš viso 8 žaidimai šioje taurėje buvo 0:0 per pagrindinį laiką (įskaitant du žaidimus nokautais), o tai yra sesija, kurioje buvo išmušta daugiausiai lygiųjų be įvarčių;tarp šio pasaulio čempionato 32 geriausiųjų Marokas (galiausiai užėmė ketvirtą vietą) ir Japonija (galų gale užėmė devintą vietą), abu sukūrė geriausius Afrikos ir Azijos rinktinių rezultatus pasaulio čempionate;Pasaulio čempionato finale tai buvo 26-asis Messi pasirodymas pasaulio čempionate.Jis pranoko Matthausą ir tapo daugiausiai pasirodymu pasaulio čempionato istorijoje;Portugalijai 6:1 nugalėjus Šveicariją, 39-erių Pepe He tapo vyriausiu žaidėju, pelniusiu įvartį pasaulio taurės atkrintamosiose varžybose.

varžybos 01

Dievų prieblanda po savęs palieka ne tik herojų prieblandą

Kai Lusail stadionas naktį nušvito fejerverkais, Messi vedė Argentiną laimėti Heraklio taurę.Prieš aštuonerius metus jis praleido pasaulio čempionatą Maracanã Rio de Žaneire.Po aštuonerių metų 35 metų žvaigždė tapo neabejotinu naujosios kartos karaliumi.

Tiesą sakant, Kataro pasaulio čempionatui nuo pat pradžių buvo suteiktas „Dievų prieblandos“ fonas.Dar niekada tiek daug veteranų kolektyviai neatsisveikino jokiame pasaulio čempionate.Daugiau nei dešimt metų pasaulio futbolo viršūnėse stovintys „neprilygstami dvyniai“ Ronaldo ir Messi pagaliau pasiekė „paskutinį šokį“ Katare.Penkis kartus konkurse jų veidai iš dailaus keitėsi į ryžtingus, o laiko pėdsakai atėjo tyliai.Kai Ronaldo apsipylė ašaromis ir paliko rūbinės perėjimą, iš tikrųjų tai buvo laikas, kai daugelis gerbėjų, stebėję, kaip jiedu auga iki šiol, atsisveikino su jaunyste.

Be Messi ir Ronaldo uždangos, šiame pasaulio čempionate atsisveikino Modričius, Lewandowskis, Suarezas, Bale'as, Thiago Silva, Mulleris, Neueris ir kt. Tiek daug puikių žaidėjų.Profesionaliame futbole ir varžybiniame sporte nuolat atsiranda nauja žvaigždžių karta.Dėl to buvę stabai neišvengiamai pasieks tą akimirką, kai herojai bus prieblandoje.Nors „Dievų prieblanda“ atėjo, jaunystės metai, kuriais jie lydėjo žmones, visada išliks atmintyje jų širdyse.Net jei jų širdyse bus liūdna, žmonės prisimins nuostabias akimirkas, kurias paliko.

Jaunystė yra begalinė, o ateitis yra vieta, kurioje jie gali lankstyti raumenis

Šiame pasaulio čempionate taip pat pradėjo atsirasti „po 2000-ųjų“ šviežio kraujo grupė.Iš visų 831 žaidėjų 134 yra „po 00-ųjų“.Tarp jų pirmąjį „post-00s“ pasaulio čempionato įvartį pirmajame grupių etape pelnė anglas Bellinghamas.Su šiuo įvarčiu 19-metis tapo jauniausiu įvarčius pelniusiu žaidėju pasaulio čempionato istorijoje.Dešimtoji vieta taip pat atvėrė preliudiją jaunajai kartai patekti į pasaulio taurės etapą.

2016 metais Messi nusivylęs paskelbė pasitraukiantis iš Argentinos rinktinės.Enzo Fernandezas, kuriam tuo metu buvo tik 15 metų, parašė, kad išlaikytų savo stabą.Po šešerių metų 21-erių Enzo vilkėjo mėlynos ir baltos spalvos marškinėlius ir kovojo kartu su Messi.Antrajame grupės rungtynėse su Meksika Argentiną nuo skardžio nutempė būtent jo ir Messi įvartis.Po to jis taip pat atliko svarbų vaidmenį komandos pergalių procese ir pelnė geriausio turnyro jaunojo žaidėjo apdovanojimą.

Be to, „naujajam auksiniam berniukui“ Garvey Ispanijos komandoje šiemet yra 18 metų ir jis yra jauniausias komandos žaidėjas.Jo ir Pedri suformuota sauga tapo Ispanijos ateities lūkesčiais.Taip pat yra anglas Fodenas, kanadietis Alfonso Davisas, prancūzas Joanas Armeni, portugalas Felixas ir kt., kurie visi puikiai žaidė savo komandose.Jaunimas yra tik keli pasaulio čempionatai, bet kiekviename pasaulio čempionate visada yra jaunų žmonių.Pasaulio futbolo ateitis bus era, kai šie jaunuoliai ir toliau lavina savo raumenis.